15 iyul tarixində “Aqrarkredit” QSC Bank olmayan Kredit Təşkilatı balansında olan növbəti daşınmaz əmlakı hərraca çıxarır.
Valyuta.az xəbər verir ki, hərraca çıxarılan əmlak Bakı şəhərinin Yasamal rayonunda yerləşən fərdi yaşayış evidir.
Daşınmaz əmlakın ünvanı Yamac küçəsi, 2-ci döngə, giriş 55 (köhnə ünvan: Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Xarici Dairəvi yolu, 10, Korpus C, ev 18) olaraq göstərilib.
Əmlakın yerləşdiyi torpaq sahəsinin ölçüsü 0,0156 hektar, yaşayış evinin ümumi sahəsi isə 242,8 kvadratmetr təşkil edir.
Daşınmaz əmlak üzrə start qiyməti 1 milyon 300 min manat müəyyən edilib. Hərracda iştirak etmək üçün tələb olunan beh məbləği isə 6 min 500 manatdır.

15 июля небанковская кредитная организация ЗАО Aqrarkredit выставит на аукцион очередной объект недвижимости, находящийся на ее балансе.
Как сообщает Valyuta.az, выставляемый на торги объект представляет собой частный жилой дом, расположенный в Ясамальском районе Баку.
Адрес недвижимости указан как: улица Ямач, 2-й переулок, вход 55. Старый адрес: Баку, Ясамальский район, Внешняя кольцевая дорога, 10, корпус C, дом 18.
Площадь земельного участка, на котором расположен объект, составляет 0,0156 га, общая площадь жилого дома — 242,8 кв. м.
Стартовая цена недвижимости установлена на уровне 1 млн 300 тыс. манатов. Размер задатка для участия в аукционе составляет 6 тыс. 500 манатов.