Bu məktəblərə yeni direktorlar təyin edildi
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində olan məktəblərə yeni direktorlar təyin olunub.
Valyuta.az xəbər verir ki, bu barədə qurum məlumat yayıb.
Bildirilib ki, Göygöl rayonu Ramiz Əsgərov adına Qırıqlı kənd tam orta ümumtəhsil məktəbinin direktoru vəzifəsinə Təranə Elman qızı Cəbrayılova təyin edilib.
Gəncə şəhəri inteqrasiya təlimli internat tipli gimnaziyanın direktoru vəzifəsinə Nail Bahadur oğlu İmranov, Daşkəsən rayonu Gündüz İsmayılov adına Aşağı Daşkəsən kənd tam orta ümumtəhsil məktəbinin direktoru vəzifəsinə isə Duman Raquf oğlu Bayramov təyin edilib.

В школах, находящихся в подчинении Гянджа-Дашкесанского регионального управления образования, назначены новые директора.
Как сообщает Valyuta.az, об этом говорится в информации, распространённой ведомством.
Сообщается, что на должность директора полной средней общеобразовательной школы села Гырыглы имени Рамиза Аскерова Гёйгёльского района назначена Терана Эльман кызы Джабраилова.
На должность директора интегрированной гимназии интернатного типа города Гянджа назначен Наиль Бахадур оглы Имранов, а директором полной средней общеобразовательной школы села Ашагы Дашкесен имени Гюндюза Исмаилова Дашкесанского района стал Думан Рагуф оглы Байрамов.