Bankın ad günü münasibətilə start verilmiş xüsusi kredit kampaniyası artıq yekunlaşır. 16–18 fevral tarixlərini əhatə edən kampaniyanın bu gün son günüdür və müştərilər üçün sərfəli şərtlərlə kredit əldə etmək imkanı məhdud zaman çərçivəsində davam edir.
Kampaniya çərçivəsində istehlak kreditləri komissiyasız – 0% komissiya ilə təqdim olunur ki, bu da müştərilər üçün əlavə xərc olmadan maliyyə dəstəyi almaq imkanı yaradır.
Kampaniya şərtləri:
Bu kampaniya xüsusilə çevik şərtlər və əlavə ödənişlərin olmaması ilə seçilir. İstər planlaşdırılmış xərclər, istər təmir, istərsə də digər şəxsi ehtiyaclar üçün maliyyə həlli axtaranlar üçün bu fürsət real qənaət imkanı yaradır.
Ad günümüz münasibətilə təqdim olunan bu xüsusi təklifdən yararlanmaq üçün son şansdır. Fürsəti qaçırmayın – müraciət edin və komissiyasız kredit imkanından bu gün faydalanın.