"Unibank"ın səhmdarlarının növbəti yığıncağı keçiriləcək
“Unibank” Kommersiya Bankı” ASC-nin səhmdarların növbədənkənar ümumi yığıncağının keçiriləcəyini elan edib.
Valyuta.az xəbər verir ki, gündəliyə bankın təşkilati məsələləri, o cümlədən idarəetmə orqanlarına dair məsələlərin müzakirəsi daxil edilib.
Yığıncaq 25 may 2026-cı il tarixində saat 15:00-da Bakı şəhəri, Rəşid Behbudov küçəsi 55 ünvanında yerləşən Baş Ofisdə müvafiq telekommunikasiya vasitələri ilə məsafədən təşkil olunacaq.
Səhmdarlar gündəlikdə nəzərdə tutulan məsələlər üzrə materiallarla Bankın Baş Ofisində Hüquq və təşkilati işlər departamenti ilə əlaqə saxlayaraq tanış ola bilərlər.

Акционеры Unibank соберутся на внеочередное общее собрание
Как сообщает Valyuta.az, в повестку дня включены организационные вопросы банка, в том числе обсуждение вопросов, связанных с органами управления.
Собрание состоится 25 мая 2026 года в 15:00 в Главном офисе по адресу: город Баку, улица Рашида Бейбутова, 55, и будет организовано в дистанционном формате с использованием соответствующих телекоммуникационных средств.
Акционеры могут ознакомиться с материалами по вопросам, предусмотренным повесткой дня, в Главном офисе банка, связавшись с Департаментом по правовым и организационным вопросам.