Dörd nəfərə yüksək vəzifə verildi
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyindəki Sosial Xidmətlər Agentliyində (SXA) yeni təyinatlar olub.
Valyuta.az "Unikal"a istinadən xəbər verir ki, təyinatlarla bağlı agentliyin İdarə Heyətinin sədri Vüqar Behbudov müvafiq əmrlər imzalayıb.
Əmrlərə əsasən, Ceyhun İntiqam oğlu Əliyev Daxili nəzarət və monitorinq departamentinin müdiri, Elnur Həmidağa oğlu Əliyev isə Sosial təminat departamentinin müdiri vəzifəsinə təyin olunublar.
E.Əliyev bu təyinatadək Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş departamentinin müdiri vəzifəsində çalışıb. Onun yerinə, yəni Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş departamentinin müdiri vəzifəsinə isə buna qədər həmin departamentin müdir müavini olan İlkin Rafayıl oğlu Tahirov təyinat alıb.
Bundan başqa, Sosial Xidmətlər Agentliyinin Monitorinq və qiymətləndirmə şöbəsinin müdiri olan Cavid Ziyatxan oğlu Əhmədli agentliyin Maliyyə Departamentinin müdir müavini təyin edilib.

В Агентстве социальных услуг Азербайджана назначили четырех руководителей
В подведомственном Министерству труда и социальной защиты населения Агентстве социальных услуг (SXA) произведены новые кадровые назначения.
Как сообщает Valyuta.az со ссылкой на Unikal, соответствующие приказы подписал председатель правления агентства Вюгар Бехбудов.
Согласно приказам, Джейхун Интигам оглу Алиев назначен директором департамента внутреннего контроля и мониторинга, а Эльнур Хамидага оглу Алиев — директором департамента социального обеспечения.
До этого назначения Э. Алиев занимал должность директора департамента по работе с документами и обращениями граждан. На его место — на должность директора департамента по работе с документами и обращениями граждан — назначен Илькин Рафайыл оглу Тагиров, который ранее был заместителем директора этого департамента.
Кроме того, начальник отдела мониторинга и оценки Агентства социальных услуг Джавид Зиятхан оглу Ахмедли назначен заместителем директора финансового департамента агентства.