Firuzə Cəlilovaya vəzifə verildi
Oxu.Az xəbər verir ki, rektor Anar Eminovun əmri ilə Firuzə Cəlilova universitetin İctimaiyyətlə əlaqələr və marketinq şöbəsinə müdir - mətbuat katibi vəzifəsinə təyin edilib.
Qeyd edək ki, F.Cəlilova Bakı Dövlət Universitetinin Jurnalistika fakültəsində təhsil alıb, həmin ixtisas üzrə magistr dərəcəsinə yiyələnib. Daha sonra Bakı Pedaqoji Kadrların İxtisasartırma və Yenidən Hazırlanma İnstitutunun Məktəbəqədər təhsil fakültəsində pedaqoq-psixoloq ixtisası üzrə təhsilini başa vurub.
Xatırladaq ki, "Space" TV, "Lider" TV, "Xəzər" TV və Baku TV kimi aparıcı media qurumlarında müəllif-aparıcı və layihə rəhbəri kimi fəaliyyət göstərib.
Bütün xəbərlərRestoranlarda gizli "tələ": Müştərilərdən artıq pul necə alınır? - VİDEO
03.04.2026Firuzə Cəlilovaya vəzifə verildi
03.04.2026Ağ Ev "NASA"nın büdcəsini azaltmağı təklif edir
03.04.2026Sinqapur dünyanın "seyfi" olmaq istəyir: Ölkə qızıl üçün yeni anbarlar hazırlayır
03.04.2026Onların ailələrinə Prezident təqaüdü təyin edildi
03.04.2026"Tesla"nın gələcəyi avtomobil deyil? - Rəqəmlər bunun əksini deyir
03.04.2026Ayda Yer üçün həyati əhəmiyyətli bir resurs var - Onun dəyəri trilyonlarla ola bilər
03.04.2026Veysəloğlu Şirkətlər Qrupunun dəstəyi ilə Aprel döyüşlərinin 10-cu ildönümünə həsr edilən “Zəfər Yolu” layihəsinin təqdimatı keçirilib ®

В Мингечевирский государственный университет состоялось новое кадровое назначение.
Как сообщает Oxu.Az, согласно распоряжению ректора Анар Эминов, Фируза Джалилова назначена начальником отдела по связям с общественностью и маркетинга — пресс-секретарём университета.
Отметим, что Ф. Джалилова получила образование на факультете журналистики Бакинский государственный университет, где также завершила магистратуру по данной специальности. Позднее она окончила факультет дошкольного образования Институт повышения квалификации и переподготовки педагогических кадров Баку по специальности педагог-психолог.
Напомним, что ранее она работала автором-ведущей и руководителем проектов в ведущих медиа — Space TV, Lider TV, Xəzər TV и Baku TV.