Ağdam, Füzuli və Xocavənd rayonlarında Bərpa, Tikinti və İdarəetmə Xidməti Publik Hüquqi Şəxsi yeni tender elan edib.
Valyuta.az xəbər verir ki, elan olunan layihə “Ağdam rayonunun Xıdırlı kəndində Ailə Sağlamlıq Mərkəzinin (həkim tibb məntəqəsi, təhsil və səhiyyə işçilərinin müvəqqəti yaşayışı üçün qonaq evi) tikinti işləri”nin satın alınması ilə bağlıdır.
Tenderin ehtimal olunan dəyəri 1 milyon 392 min 66 manat təşkil edir.
Məlumata görə, layihə üzrə təkliflərin təqdim olunmasının son tarixi 18 mart müəyyən edilib.
Qeyd edək ki, tenderdə elan edən şirkətin nizamnamə kapitalı 1 milyon manatdır. Şirkətin qanuni təmsilçisi isə Məmmədov Leysan Novruz oğludur.

Служба восстановления, строительства и управления публично-правового лица объявила новый тендер для районов Агдам, Физули и Ходжавенд.
Как сообщает Valyuta.az, объявленный проект касается закупки работ по строительству «Семейного медицинского центра в селе Хидырлы Агдамского района (медицинский пункт для врачей, гостевой дом для временного проживания сотрудников образования и здравоохранения)».
Предполагаемая стоимость тендера составляет 1 миллион 392 тысячи 66 манатов.
Сообщается, что последний день подачи предложений по проекту — 18 марта.
Отметим, что у компании, объявившей тендер, уставный капитал составляет 1 миллион манатов. Законный представитель компании — Мамедов Лейсан Новруз оглу.