“Azərbaycan Kredit Bürosu” MMC-nin (AKB) Səhmdarlarının Ümumi Yığıncağının 24 saylı iclasında Müşahidə Şurasının yeni tərkibi təsdiq edilib.
Valyuta.az xəbər verir ki, Heybət Qədirov Müşahidə Şurasının yeni üzvü və eyni zamanda Müşahidə Şurasının Sədri təyin edilib.
Heybət Qədirov hazırda “Unibank KB” ASC-nin İdarə Heyətinin Sədri v.m.i.e. vəzifəsində çalışır. O, 2009-cu ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində Maliyyə və kredit ixtisası üzrə bakalavr, 2012-ci ildə isə həmin universitetdə eyni ixtisas üzrə magistr dərəcəsini alıb.

На 24-м заседании Общего собрания участников ООО «Азербайджанское кредитное бюро» (АКБ) утверждён новый состав Наблюдательного совета.
Как сообщает Valyuta.az, Гейбат Гадиров назначен новым членом Наблюдательного совета, а также его председателем.
В настоящее время Гейбат Гадиров исполняет обязанности председателя Правления ОАО «Unibank KB». В 2009 году он получил степень бакалавра по специальности «Финансы и кредит» в Азербайджанском государственном экономическом университете, а в 2012 году — степень магистра по той же специальности в этом же вузе.