“Kred Aqro” Bank Olmayan Kredit Təşkilatında İnsan Resursları və Biznes Tərəfdaşlığı Departamentinin direktoru vəzifəsinə təyinat olub.
Valyuta.az xəbər verir ki, bu vəzifə ​Naira Tağıyevaya həvalə olunub.
N.Tağıyeva bu təyinata qədər “Kred Aqro” BOKT-da İnsan Resursları Meneceri vəzifəsində fəaliyyət göstərib.
Bundan əvvəl, “PAŞA Kapital” şirkətində İstedadların Cəlbi üzrə Mütəxəssis (İşəqəbul və Headhunting), “Bank Avrasiya”da Baş İnsan Resursları mütəxəssisi, “Repharma-Azerbaijan” şirkətində Layihə Meneceri kimi fəaliyyət göstərib.
O, 2011-2015-ci illərdə Bakı Dövlət Universitetində bakalavr, 2023-2025-ci illərdə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Biznesin İdarə Edilməsi üzrə Magistr (MBA) təhsili alıb.

В небанковской кредитной организации «Kred Aqro» состоялось назначение на должность директора Департамента человеческих ресурсов и бизнес-партнерства.
Как сообщает Valyuta.az, эта должность поручена Наире Тагиевой.
До назначения Н. Тагиева работала в НБКО «Kred Aqro» менеджером по человеческим ресурсам.
Ранее она занимала должности специалиста по привлечению талантов (рекрутинг и headhunting) в компании «PAŞA Kapital», старшего специалиста по человеческим ресурсам в «Bank Avrasiya», а также проектного менеджера в компании «Repharma-Azerbaijan».
В 2011–2015 годах она получила степень бакалавра в Бакинском государственном университете, а в 2023–2025 годах обучалась по программе MBA в области делового администрирования в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC).