Uğur Mahmudov departament direktoru təyin edildi
U.Mahmudov bu təyinatadək “Boomerang Agency”də müxtəlif vəzifələrdə çalışıb. O, 2025-2026-cı illərdə Məsləhətçi Şura üzvü, 2025-ci ildə Tərəfdaş və Direktor, 2024–2025-ci illərdə isə Baş İnnovasiya və Biznes İnkişafı Direktoru vəzifələrini icra edib.
Bundan əvvəl o, 2021-2024-cü illərdə “Bakcell Ulduzum Loyalty Program – Emobile LLC”də layihə icraçısı, 2017–2021-ci illərdə “Megafun Əyləncə Mərkəzi”ndə Marketinq və Biznes İnkişafı şöbəsinin rəhbəri, 2014–2016-cı illərdə isə Mall meneceri vəzifəsində çalışıb.
U.Mahmudov Trakya Universitetində 2001–2004-cü illərdə İngilis dili müəllimliyi, 2004–2008-ci illərdə isə Biznesin idarə edilməsi və menecment ixtisası üzrə bakalavr təhsili alıb.

Угур Махмудов назначен директором по маркетингу онлайн-маркета Ozio
В онлайн-маркете «Ozio» состоялось новое кадровое назначение на должность директора Департамента маркетинга.
Как сообщает Valyuta.az, на эту должность назначен Угур Махмудов.
До данного назначения У. Махмудов занимал различные позиции в «Boomerang Agency». В 2025–2026 годах он был членом Консультативного совета, в 2025 году — партнером и директором, а в 2024–2025 годах занимал должность директора по инновациям и развитию бизнеса.
Ранее, в 2021–2024 годах, он работал исполнителем проектов в «Bakcell Ulduzum Loyalty Program – Emobile LLC», в 2017–2021 годах — руководителем отдела маркетинга и развития бизнеса в «Megafun Əyləncə Mərkəzi», а в 2014–2016 годах занимал должность менеджера торгового центра.
У. Махмудов получил образование в Тракийском университете: в 2001–2004 годах обучался по специальности «преподавание английского языка», а в 2004–2008 годах — по направлению «бизнес-администрирование и менеджмент».